AMARA dávkovač mydla na postavenie, čierna 2244510
AMARA dávkovač mydla na postavenie, čierna 2244510
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2244510 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AMARA |
| Rozmer | 100x145x50 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 180 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168456 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
NINFEA dávkovač mydla na postavenie, čierna/bambus 138014
expedícia do 8 dní31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
ROLLER dávkovač mydla na postavenie, hnedá 2105507 58669
expedícia do 8 dní18,31 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €

