NINFEA dávkovač mydla na postavenie, čierna/bambus 138014
NINFEA dávkovač mydla na postavenie, čierna/bambus 138014
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-138014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | NINFEA |
| Rozmer | 128x157x56 mm |
| Šírka | 128 mm |
| Výška | 157 mm |
| Hĺbka | 56 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 300 ml |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.3280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341300244 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
NINFEA WC kefa na postavenie, čierna/bambus 133314
expedícia do 8 dní66,00 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
NINFEA mydlenka na postavenie, čierna/bambus 131114
expedícia do 8 dní24,38 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Podobný tovar
AMARA dávkovač mydla na postavenie, čierna 2244510
expedícia do 8 dní26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BONNIE dávkovač mydla na postavenie, bambus BN8041 57906
expedícia do 8 dní12,28 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Aqualine SEVENTY dávkovač mydla na postavenie, čierna 638214
expedícia do 8 dní8,59 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
LUCY dávkovač mydla na postavenie, keramika LY80
expedícia do 8 dní17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €


