AMAROK umývadlo, liaty mramor, 40x22cm, batéria vpravo, čierna mat AR500B
AMAROK umývadlo, liaty mramor, 40x22cm, batéria vpravo, čierna mat AR500B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR500B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pozor: Nelze použít pro nábytek LATUS V.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 40x11x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955969 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
CREST konštrukcia s policou, 39,5x45x21,7cm, čierna mat AR402
expedícia do 8 dní158,68 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, borovica rustik (LT113) LT110-1616
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
175,04 €
Pri platbe vopred iba 166,00 €
TETRIS umývadlo s konzolou pre stojančekovú batériu vpravo, čierna mat TZ420-01 TZ420-01
na objednávku199,70 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €


