AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-20 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 980 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž, Hmla, Dážď/Masáž, Dážď/Hmla |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Výbava | Viac funkcií, Set: + držiak + hadica |
| Hmotnosť / ks | 0.8900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840913 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MINIMAL sprchová tyč s posuvným jazdcom, 700mm, nerez MI001
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Držiak pre sprchovú tyč 30x15mm, ABS/čierna mat NDSC615
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Posuvný držiak sprchy hranatý, 600 mm, čierna mat SC415
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €


