ANDRA R hydromasážna vaňa 160x90x45cm, Active Hydro-Air, chróm 56813
ANDRA R hydromasážna vaňa 160x90x45cm, Active Hydro-Air, chróm 56813
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-81541.2010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x90x45 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 59.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002642 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE polička sklenená 600x55x130mm, chróm (132102042) XQ603
expedícia do 8 dní41,28 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Nimco Kibo Ki 14091B-30-26 Polica, 30 cm chróm
do týždňa v e-shope29,84 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
INKA odkladná keramická doska 22x35, 5cm, biela 341601
na objednávku156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €

