ANETA panel čelný 80x80cm, výška 10cm GP008
ANETA panel čelný 80x80cm, výška 10cm GP008
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GP008 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 80x80x10 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Inštalácia | Panel ľavý, Panel pravý |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913800931 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Príslušenstvo
83,97 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €
expedícia do 8 dní
209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
expedícia do 8 dní
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SARA panel čelný 120x80 cm, výška 10 cm, ľavý GP12080L
na objednávku97,45 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
SARA panel čelný 100x75 cm, výška 10 cm, pravý GP10075P
na objednávku88,87 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €
SARA panel čelný 120x75 cm, výška 10 cm, pravý GP12075P
na objednávku97,45 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

