ANTEA držiak sprchy s vyústením, bronz 981R6 56441
ANTEA držiak sprchy s vyústením, bronz 981R6 56441
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-981R6 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981944 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bronz |
Príslušenstvo
183,95 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y podomietková vaňovo-sprchová batéria, nástenný diel, kartáčovaná meď Y1235ROCPB
expedícia do 14 dní147,42 €
Vaňová batéria RAV SLEZÁK NIL so sprchovacím setom 150 mm chróm NL254.5/1
expedícia do 4 dní89,91 €

