ANTEA držiak sprchy s vyústením, nikel 981R8 56443
ANTEA držiak sprchy s vyústením, nikel 981R8 56443
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-981R8 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981968 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nikl |
Doporučujeme přikoupit
Kovová sprchová hadica, opletená, 175 cm, nikel FLE10NK
na objednávku49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, chróm AQ591
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, čierna mat 1205-01B 1205-01B
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, chróm SG303
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

