ANTEA držiak sprchy s vyústením, chróm / zlato 981R2 56440
ANTEA držiak sprchy s vyústením, chróm / zlato 981R2 56440
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-981R2 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981937 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
227,66 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800 mm, Ľ/P variant AL4012BAL5912B
expedícia do 8 dní815,49 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-12MR-B
expedícia do 8 dní775,21 €
Pri platbe vopred iba 716,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 90 x 75 cm, matná, ružové zlato - 871-090-075-31-60
expedícia do 10 dní488,84 €

