ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, chróm SOF2001
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, chróm SOF2001
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SOF2001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Průměr | 200 mm |
| Výška | 83 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | 1 cesta |
| Hmotnost / ks | 0.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587003188 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko 300 mm, chróm, tvar S BR551
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Sprchové ramienko 350 mm, chróm, tvar L BR351
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
Mohlo by vás zaujímať

