ANTEA hlavová sprcha, priemer 300mm, chróm SOF3001 4165
ANTEA hlavová sprcha, priemer 300mm, chróm SOF3001 4165
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SOF3001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Průměr | 300 mm |
| Výška | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Hmotnost / ks | 2.7080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112041 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko 350 mm, chróm, tvar L BR351
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
Sprchové ramienko 300 mm, chróm, tvar S BR551
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela satén TOPB217000449
na objednávku708,76 €
Pri platbe vopred iba 656,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela Durlux TOPB217000422
na objednávku555,86 €
Pri platbe vopred iba 515,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela číre TOPB217000407
na objednávku555,86 €
Pri platbe vopred iba 515,00 €

