ANTIK umývadlo 58x47 cm AK102
ANTIK umývadlo 58x47 cm AK102
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AK102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ANTIK AQUALINE |
| Rozmer | 58x47 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 19.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829833 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
expedícia do 8 dní
0,73 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm, nízky, chróm" CV1006
expedícia do 8 dní15,82 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela číre TOPB216000407
na objednávku541,05 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela satén TOPB216000449
na objednávku693,51 €
Pri platbe vopred iba 642,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pev.stenou v rovine aluchrom satén TOPB216005049
na objednávku693,51 €
Pri platbe vopred iba 642,00 €


