ANTIQUE sprchové dvere otočné, 800mm, ľavé, ČÍRE sklo, bronz, svetlý odtieň GQ1280LCL
ANTIQUE sprchové dvere otočné, 800mm, ľavé, ČÍRE sklo, bronz, svetlý odtieň GQ1280LCL
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ1280LCL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | ANTIQUE |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Bronz |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 635 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 775 mm |
| Instalační šířka do | 800 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 35.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913951190 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bronz |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Otočný |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
170,83 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTIQUE bočná stena 800mm, ČÍRE sklo, bronz, svetlý odtieň GQ5680CL 49208
expedícia do 8 dní429,15 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
721,89 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €
VANITY sprchový stĺp na napojenie na batériu, retro, bronz SET066
expedícia do 8 dní817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 800mm, matné sklo, ľavé GT1280ML-G
expedícia do 8 dní503,27 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné, 800mm, sklo Brick GS3888F
expedícia do 8 dní313,53 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-B
expedícia do 8 dní465,05 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €


