ANTIQUE štvorcový sprchovací kút, 800x800 mm, R varianta GQ1380RCGQ5680C
ANTIQUE štvorcový sprchovací kút, 800x800 mm, R varianta GQ1380RCGQ5680C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ1380RCGQ5680C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 635 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 60.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913925375 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bronz |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
LARCA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec, 80x80x3cm PL008
expedícia do 8 dní193,27 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 700 mm, bočné pripojenie, 1243 W, antracit W421-090-070-66
na objednávku169,17 €


