Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm, čierna mat AI670
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm, čierna mat AI670
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI670 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 67x60x44,8 cm |
| Šírka | 670 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 27.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929663 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
125,04 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ALTAIR doska pod umývadlo 67,6x45 cm, dub emporio
expedícia do 8 dní74,34 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Aqualine SAVA 70 nábytkové umývadlo 70x16,5x46 cm 2070
expedícia do 8 dní125,04 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x600, spod. príp., 683 W, antracit W622F-040-060-66
na objednávku177,66 €
Mexen Flat CVF22 doskový radiátor 400 x 1400 mm, spodné pripojenie, 1593 W, biely - W622F-040-140-00
expedícia do 10 dní239,90 €


