Aqualine SAVA 70 nábytkové umývadlo 70x16,5x46 cm 2070
Aqualine SAVA 70 nábytkové umývadlo 70x16,5x46 cm 2070
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-2070 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 70x46 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 20.6300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911606 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm dub emporio AI370
expedícia do 8 dní270,28 €
Pri platbe vopred iba 257,00 €
ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm, biela AI270
expedícia do 8 dní243,59 €
Pri platbe vopred iba 232,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Ovo M+ umývadlo na dosku / závesné – ľavé, 64 × 44 cm, biela lesk OVO645UWLBP
expedícia do 14 dní282,52 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


