Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm dub emporio AI370
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm dub emporio AI370
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI370 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 67x60x44,8 cm |
| Šírka | 670 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 27.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914607 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
125,04 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, dub emporio AI450
na objednávku251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
122,41 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €
253,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
244,46 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €


