FAVOLO umývadlová skrinka 67x72,5x44,6cm, biela mat FV270
FAVOLO umývadlová skrinka 67x72,5x44,6cm, biela mat FV270
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-FV270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FAVOLO |
| Rozmer | 67x72,5x44,6 cm |
| Šírka | 670 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 446 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913914768 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
125,04 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine SAVA 70 nábytkové umývadlo 70x16,5x46 cm 2070
expedícia do 8 dní125,04 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
130,13 €
267,06 €
Mexen Flat CF11 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 887 W, biely W411F-050-130-00
expedícia do 10 dní168,04 €


