PARLA keramické umývadlo 80x38cm, biela
PARLA keramické umývadlo 80x38cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-9980 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x38 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 158 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-04
expedícia do 8 dní200,75 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-02
expedícia do 8 dní178,52 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-03
expedícia do 8 dní178,52 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €


