Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, čierna mat AI680
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, čierna mat AI680
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI680 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 77,5x60x45,3 cm |
| Šírka | 775 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 453 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 30.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929670 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Siena, skrinka s umývadlom z lit. mram., 610x563x465 mm, push, antracit mat CN430M
expedícia do 8 dní656,08 €
540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €


