Aqualine ALTAIR doska pod umývadlo 78,5x45,7 cm, dub emporio AI880
Aqualine ALTAIR doska pod umývadlo 78,5x45,7 cm, dub emporio AI880
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI880 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 78,5x1,8x45 cm |
| Šírka | 785 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913927027 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, biela AI280
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
281,71 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €
Mohlo by vás zaujímať
317,70 €
Mexen Flat CF11 radiátor 500x1600, bočné pripojenie, 1092 W, biely W411F-050-160-00
expedícia do 10 dní201,42 €
143,15 €


