Aqualine ANTIK WC kombi misa, biela AK107-432
Aqualine ANTIK WC kombi misa, biela AK107-432
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AK107-432 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 350x390x760 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hĺbka | 760 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913914416 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine ANTIK WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela AK107-208
expedícia do 8 dní112,84 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 110 x 200 cm, biely vzor, chróm - 800-110-121-01-85
expedícia do 10 dní276,81 €
Voľne stojaca sprchová zástena Mexen Kioto 170 x 30 x 30 cm, priehľadná, zlatá - 800-170-030-222-50-00-030
expedícia do 10 dní480,02 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 170 x 75 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-170-202-04-60-075
expedícia do 10 dní609,60 €


