Aqualine ANTIK WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela AK107-208
Aqualine ANTIK WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela AK107-208
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AK107-208 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 16.5000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913914423 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine ANTIK WC kombi misa, biela AK107-432
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
JALTA WC kombi s umývadlom Rimless, spodný/zadný odpad, biela PB103H
expedícia do 8 dní300,76 €
Pri platbe vopred iba 286,00 €
ANTIK WC kombi retro + sedátko, biela AK107-01
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
RIGA WC kombi, zadný odpad, vrátane splachovacieho mechanizmu RG601
expedícia do 8 dní125,41 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €


