Aqualine DELHI Kúpeľňová predložka 50x80 cm s protišmykom, béžová 1712311
Aqualine DELHI Kúpeľňová predložka 50x80 cm s protišmykom, béžová 1712311
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-1712311 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 50x80 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Textilné |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956751702 |
| Taric | 57050030 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Novea zalamov.kút, obdĺž., 110x90x200 cm, ľavý, chróm ALU, sklo číre 6/6mm, EC CK12853ZL
expedícia do 8 dní615,60 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 90 cm, matná, kartáčovaná meď - 871-110-090-31-65
expedícia do 10 dní535,96 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 110 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 8A4T-110-090-50-00
expedícia do 10 dní412,27 €


