Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x1320 mm, biela ILR34T
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x1320 mm, biela ILR34T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILR34T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 450x1320 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Objem | 6.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 410 mm |
| Výkon | 594 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 10.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929267 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie rúrkové teleso, biela 2602S
expedícia do 8 dní7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALYA vykurovacie teleso rovné 600x1600mm, stredové pripojenie, chróm LLS305
expedícia do 8 dní148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
144,48 €
Pri platbe vopred iba 137,00 €
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso so stredovým pripojením, 450x1320 mm, biela ELM34T
expedícia do 8 dní75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €


