Aqualine DIRECT vykurovacie teleso so stredovým pripojením 600x1320 mm, biela ELM36T
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso so stredovým pripojením 600x1320 mm, biela ELM36T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ELM36T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT stredové pripojenie |
| Rozmer | 600x1320 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Objem | 7.35 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 700 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 795 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929397 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 700 W LT90701K
expedícia do 8 dní43,84 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá, univerzálne upínanie, dĺžka 60cm, biela 25-03-SV460
skladom49,14 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
POSEIDON vykurovacie teleso 550x1340mm, biela PS513
expedícia do 8 dní148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
ALYA vykurovacie teleso oblé 500x1420mm, chróm LLC203
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
TONDI vykurovacie teleso rovné 450x1330 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT476T
expedícia do 8 dní148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €


