TONDI vykurovacie teleso rovné 450x1330 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT476T
TONDI vykurovacie teleso rovné 450x1330 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT476T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DT476T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI |
| Rozmer | 450x1330 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Objem | 5.70 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 561 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.2000 kg |
| EAN | 8590913911743 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
WICHER krycia rozeta pre stredové pripojenie 50 mm, čierna mat 600.315.6
expedícia do 8 dní27,96 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
POSEIDON vykurovacie teleso 450x1540mm, čierna mat
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
ALYA vykurovacie teleso rovné 500x1600mm, stredové pripojenie, chróm LLS304
expedícia do 8 dní136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €
72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €


