Aqualine DIRECT vykurovacie teleso so stredovým pripojením, 600x1680 mm, biela ELM66T
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso so stredovým pripojením, 600x1680 mm, biela ELM66T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ELM66T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT stredové pripojenie |
| Rozmer | 600x1680 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 9.30 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 1000 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 1013 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 16.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929403 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
WICHER pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie 50, prevedenie biela 600.311.4
expedícia do 8 dní96,54 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, biela 202502
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50
expedícia do 10 dní315,38 €
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, čierny - W110-0900-400-2300-70
expedícia do 10 dní129,15 €


