Aqualine DURU keramické umývadlo 60x40 cm, biela TU0351
Aqualine DURU keramické umývadlo 60x40 cm, biela TU0351
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-TU0351 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 60x16,5x40 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 15.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907593 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ZOJA umývadlová skrinka 50,5x63x37,1cm, biela 56373
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUALI keramické umývadlo 50x30 cm, pravé, biela TU0129
expedícia do 8 dní101,04 €
Pri platbe vopred iba 96,00 €
BRAND keramické umývadlo 80x45cm, biela TU0422
expedícia do 8 dní140,54 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €
BRAND keramické umývadlo 60x45cm, biela TU0428
expedícia do 8 dní104,96 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €


