TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka čierna mat 84999.21 53725
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka čierna mat 84999.21 53725
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84999.21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059516 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis T-KUS k vykurovaciemu telesu chróm T-KUS,0
na objednávku13,83 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny okrúhly, čierna ER130
expedícia do 8 dní30,25 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €

