Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka zlato mat 1711GB
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka zlato mat 1711GB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-1711GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729042464 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Apia výsuvná sprchová kabína 120 x 90 cm, transparentná, chróm + sprchová vanička Rio - 840-120-090-01-00-4510
expedícia do 10 dní471,46 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, pravé GT5690-12MR-CH
expedícia do 8 dní749,50 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €

