PREMIO doska kompozit 140,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE006-3535 59792
PREMIO doska kompozit 140,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE006-3535 59792
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE006-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1407 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 13.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113437 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
192,16 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €

