ZORBA umývadlová skrinka 39x50x21, 5cm, verde
ZORBA umývadlová skrinka 39x50x21, 5cm, verde
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT113-4444 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x50x21,5 cm |
| Délka | 215 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 8.4500 kg |
| EAN | 8590913115158 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
ZORBA doska Rockstone 41x22, 5cm, biela mat LT113-0101 60475
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
MINOR umývadlo na dosku pr. 26cm, liaty mramor, biela MR260
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, ľavá/pravá, verde/antracit matný KR350-4434 58771
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
1 884,53 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €


