LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, dub alabama strip
LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, dub alabama strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT410-2322 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49,5x50x25 cm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 11.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960529 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Doporučujeme přikoupit
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
AQUA umývadlo 50,5x1,8x25cm, liaty mramor, biela 10053
expedícia do 8 dní116,70 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GIANNA 105-S skrinka s umývadlom, š. 105cm, noce GN-105
na objednávku3 633,54 €
Pri platbe vopred iba 3 391,00 €
634,73 €
Pri platbe vopred iba 602,00 €
BRAHEA doska rockstone s otvorom 121x51, 5cm (90+30cm), ľavá, biela mat BL121-0101-L 58658
na objednávku343,69 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €

