Umývadlová stojanková batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05
Umývadlová stojanková batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 146 mm |
| Hĺbka | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Pre umývadielko, Bidetová sprcha, Klasická |
| Prietok (3 bar) | 8.200 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.1320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913814761 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, ružové zlato mat 1209-09PG
na objednávku202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


