KASIOPEA nástenná sprchová batéria, chróm 1107-11
KASIOPEA nástenná sprchová batéria, chróm 1107-11
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1107-11 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KASIOPEA |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Prietok (3 bar) | 20.610 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913800023 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dníSUNRA sprchová súprava s mydelničkou, posuvný držiak, chróm 11444
expedícia do 8 dníPIANI sprchová súprava, posuvný držiak, chróm 11442
expedícia do 8 dníPodobný tovar
AQUALINE 35 nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, chróm 52126
expedícia do 8 dníSINTRA nástenná sprchová batéria, chróm SX011
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

