AQUALINE 35 nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, chróm 52126
AQUALINE 35 nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, chróm 52126
Nová séria za priaznivú cenu Zobraziť viac
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-52126 |
Nová séria za priaznivú cenu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AQUALINE 35 |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 22.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.8390 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823824 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dníSUNRA sprchová súprava s mydelničkou, posuvný držiak, chróm 11444
expedícia do 8 dníPodobný tovar
LOTTA nástenná sprchová batéria, rozteč 150mm, chróm LT611
expedícia do 8 dníKASIOPEA nástenná sprchová batéria, chróm 1107-11
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

