GITA posuvný držiak sprchy, 890mm, chróm 1202-02
GITA posuvný držiak sprchy, 890mm, chróm 1202-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1000 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828713 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak pre sprchovú tyč 30x15mm, ABS/chróm NDDA139-3
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Držiak pre sprchovú tyč 30x15mm, ABS/čierna mat NDSC615
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Posuvný držiak sprchy okrúhly, 560 mm, čierna mat SC015
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €

