PIANI sprchová súprava, posuvný držiak, chróm 11442
PIANI sprchová súprava, posuvný držiak, chróm 11442
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-11442 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 600 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Výbava | Jedna funkcia, Set: + držiak + hadica, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821639 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Mydelnička pre sprchovú tyč 25 mm, plast 11447
na objednávku3,38 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SURI sprchová tyč, posuvný držiak, chróm (nastaviteľná rozteč) 11441
expedícia do 8 dní19,02 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €

