Úchytka, rozteč 96mm, čierna mat CT096B
Úchytka, rozteč 96mm, čierna mat CT096B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CT096B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Dĺžka: 110 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 110 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť / ks | 0.0260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887253 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SAMBLUNG zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 40x70cm, čierna IN113
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mexen Box-A otvorená skrinka s policou 35 cm, matná čierna - 91AX2-0350-470-0-71
expedícia do 10 dní161,99 €


