ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF002B
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF002B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF002B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 187 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 99 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961526 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil 1/2"x3/8", okrúhly, čierna mat 58639
na objednávku13,15 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Podobný tovar
SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat WD002B
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene čierny 450 mm, bočné D40, Drops čierna CH 450 DC 2
expedícia do 8 dní72,63 €
Podlahový linear. žľab k stene 350 mm, bočné D40, flor mat s nerez. rámčekom CH 350 KN 3
expedícia do 8 dní105,83 €
Podlahový linear. žľab k stene 350 mm,bočný D40,klasik/floor lesk CH 350 K 2
expedícia do 8 dní68,70 €

