Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI515 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913814280 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, 32/300mm, čierna mat TB124B 60231
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Mohlo by vás zaujímať
150,49 €
Pri platbe vopred iba 143,00 €
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, bronz 9596
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto, 5/4" odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511-EL
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


