Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou, 32/300mm, čierna mat TB123B 60230
Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou, 32/300mm, čierna mat TB123B 60230
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TB123B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 300 mm |
| Průměr | 32 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113673 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 40 cm, 1 zásuvka, biely lesk - 91AX0-0400-470-1-00
expedícia do 10 dní164,91 €

