Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI511 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.9640 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889998 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Rozeta 80/32 mm, výška 33 mm, ABS/chróm RS8032
expedícia do 8 dníPodobný tovar
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


