Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.9400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913814297 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, 32/300mm, čierna mat TB124B 60231
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou, 32/300mm, čierna mat TB123B 60230
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2'x 3/8', čierna mat SL115
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Podobný tovar
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aira, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom 1010x548x465 mm, spodná, biela lesk CN712
expedícia do 8 dní668,00 €
Pri platbe vopred iba 591,00 €
Siena, skrinka s umy. z lit. mram, 1010x563x465 mm, spodná, čierna mat, push CN442M2
expedícia do 8 dní804,33 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE080-1935-L-03
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €


