Rozeta 77/32mm, výška 32mm, chróm RS6632
Rozeta 77/32mm, výška 32mm, chróm RS6632
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RS6632 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 77 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914096 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar posuvná vaňová zástena s 2 krídlami 180 x 150 cm, hmlistá, kartáčovaná zbraňovo šedá - 896-180-000-31-66
expedícia do 10 dní399,14 €
Mexen Velar L Duo 2dielna posuvná vaňová zástena 170 x 150 cm, grafit, ružové zlato - 896-170-003-42-60
expedícia do 10 dní608,24 €

