ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR499 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 28x11 cm |
| Priemer zátky | 280 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 3.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907944 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, biela (LT110) LT110-3030
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub Sherwood LT110-1515
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Podobný tovar
MINOR umývadlo na dosku pr. 26cm, liaty mramor, biela MR260
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 120 x 110 cm, 10 mm priehľadná, čierna - 800-120-202-04-70-110-XF
expedícia do 10 dní615,49 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena L s poličkou 80 x 200 cm, zrkadlo, kartáčovaný nikel - 800-080-123-97-50
expedícia do 10 dní326,89 €
Mexen Kioto+ L sprchová zástena s poličkou 50 x 200 cm, čierny rám, chróm - 800-050-123-01-70
expedícia do 10 dní194,36 €


