MINOR umývadlo na dosku pr. 26cm, liaty mramor, biela MR260
MINOR umývadlo na dosku pr. 26cm, liaty mramor, biela MR260
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR260 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 26x11 cm |
| Priemer zátky | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 1.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887482 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub strieborný (LT112) LT110-1111
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
156,90 €
Pri platbe vopred iba 149,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podobný tovar
ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
352,59 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
BLOCK vykurovacie teleso 280x1750 mm, čierna mat IR182
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
737,46 €


