BRAHEA doska rockstone s otvorom 131,6x51,5cm, ľavá, biela mat BT132-0101-L 55307
BRAHEA doska rockstone s otvorom 131,6x51,5cm, ľavá, biela mat BT132-0101-L 55307
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT132-0101-L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1316x12x515 mm |
| Šířka | 1316 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 12.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971990 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 89x50x45cm, orech bruno LA903
na objednávku517,03 €
Pri platbe vopred iba 483,00 €
977,69 €
Pri platbe vopred iba 903,00 €

