Kúpeľňový set ELLA 50, 1x dvierka, ľavá, biela KSET-073 KSET-073
Kúpeľňový set ELLA 50, 1x dvierka, ľavá, biela KSET-073 KSET-073
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-073 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Směr otevírání | Levé |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1050 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 53.7100 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953897 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
AFRODITE dávkovač mydla na postavenie, cement 4980
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Cube DR02 podomietkový sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, ružové zlato - 77502DR0225-60
expedícia do 10 dní207,41 €
Mexen Cube DR02 podomietkový sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, grafit - 77502DR0225-66
na objednávku202,70 €
Mexen Cube DR02 podomietkový sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, zlatá - 77502DR0225-50
expedícia do 10 dní193,74 €


